Интернет магазин мототехники
Запчасти с доставкой по всей Украине

Новое в блоге

 • 6 циліндрів в BMW

  Турери BMW з рядною «шестіркою» з наступного року з'являться у продажу. А сьогодні ми можемо уперше розглянути передсерійні зразки. Двигун: R6/1649 см³/102,6 кг/160 л.с./157 Нм/макс. 8500 про/хв. Мотор вийшов компактним, легенею і таким же економічним, як чотирициліндровий к1300. За словами розробників, у нового двигуна великий запас по форсировке. Вважаю, тюнингови кити не змусять себе чекати.

  Подробнее...

 • BMW S 1000 XR S 1000 XR - Повний огляд

  Цей мотоцикл створений для нових рекордів. 207 кінських сил і 113 Нм моменту, що крутить, при 13,500 про/мін - причому більше 100 Нм доступно в діапазоні від 5,500 до 14,500 про/хв. Через десять років після прем'єри RR першого покоління ми знову переписуємо правила в класі спортбайков. Новий S1000 RR створений з чистого аркуша. Він набагато легший і потужніший. Він - новий еталон. Ви готові завжди бути на першому місці? Тоді новий RR створений для вас.

  Подробнее...

 • Moto Love / Мото любовь

  Мото – это жизнь моя вторая,Мото – это страсть, адреналин.Рай – дорога нам любая,Ад – закончился бензин. В путь бросаемся мы резвоМы в дороге словно кораблиКаравелла, бриг, фрегат мятежный.Ветер дует только по пути. Рокот, сталь, резина, кожа,Вот что нужно только для меня!Чтоб в грязи была вся рожаВсе друзья чтоб были как семья. Чтоб солнце нам светило в спину,Чтобы слезы счастья лились в три ручья,Чтоб ржавый гвоздь не рвал резину,Чтобы были вместе ты и я.

  Подробнее...