Интернет магазин мототехники
Запчасти с доставкой по всей Украине

Міжміський трансфер з Дніпра у Бориспіль

borispol dnepr transfer

Міжміське таксі з Дніпра — це максимально комфортний спосіб добратися в Київ або в Київські аеропорти до точно призначеного часу без затримок, запізнень і неприємних ситуацій в дорозі.

Незалежно від мети поїздки в столицю: по роботі, до родичів, за покупками, на відпочинок —  завжди хочеться упевненості в тому, що все пройде без неприємностей. Що в дорозі не зламається транспорт, що сусідами по купе не буде шумна компанія, що дістанеться місце не біля проходу, що, взагалі, хоч би будуть квитки, що розклад підходить під особисті плани. Детальніше про замовлення тут - http://nika-bus.com.ua/dnepr-borispol-aeroport.html.

Але, на жаль, навіть при самому хорошому розкладі залишаються деякі нюанси, які псують поїздку. Дісталися відмінні квитки на верхні полиці далеко від дверей і туалету, та зате потяг приходить вночі і до потрібного рейсу в аеропорту треба чекати цілих десять годин. Автобус прибуває в потрібний час, але довелося довго трястися поряд з сусідом, що хропе. Таких ситуацій не перечитати.

А ось якщо замовити машину в Київ з Дніпра або замовити машину в аеропорт Бориспіль з Дніпра, або замовити машину, то багато проблем відпадають самі.

Замовлення автомобіля індивідуальне, тобто під певного клієнта. Це означає, що водій подасть машину за потрібною адресою в потрібний час у будь-який час доби. Пасажирів заберуть прямо від під'їзду їх будинку або офісу і доставлять в кінцеву точку за вказаною ними адресою. Маршрут поїздки, швидкість, кількість зупинок — усе це за бажанням клієнта.

Так само водій надасть будь-яку посильну допомогу: при вантаженні/вивантаженню багажу, при проходженні митниці і так далі.

Про маршрут Дніпро - Бориспіль Аеропорт

Дорога від Дніпра до аеропорту Борисполя складає близько 465 кілометрів і близько 6 годин. Але маршрут підбирається індивідуально для клієнта, враховуючи його цілі і побажання. Ви отримаєте переваги:

  • Безпечну поїздку на якісному авто, яке в міру необхідності перевіряють кваліфіковані фахівці.
  • Комфорт. Вам не доведеться страждати від настирних попутників, так само система терморегуляції забезпечить ідеальні умови.
  • Зупинки у будь-який момент. Можна відпочити, оглянути округу і пам'ятки, провести важливі зустрічі, або просто передати важливу посилку.

Персональний трансфер

На відміну від оренди або прокату автомобіля, в персональний трансфер входить перевезення пасажира по вказаному маршруту в пункт призначення, супровід, транспортування багажу, зустріч і пересадка.

Персональні трансферні пасажирські перевезення — це комплекс послуг:

  • подання автомобіля;
  • очікування(у разі потреби);
  • посадка/висадка пасажирів, вантаження/розвантаження багажу.

Якщо необхідно зустріти або проводити клієнта, ділового партнера, високопоставлена особа в аеропорт або на залізничний вокзал, бронюйте автомобіль представницького класу з водієм.

Вартість залежить від класу трансферу і переліку супутніх послуг:

  • зустріч клієнта на вокзалі або в аеропорту з табличкою;
  • тривале очікування при затримці рейсу;
  • коригування часу подання транспорту;
  • система знижок для постійних клієнтів.

Трансфер робить перебування людини в новому місті комфортніше з перших хвилин. Не треба нікуди поспішати і ні про що переживати - пасажира зустрінуть і допоможуть вирішити усі питання. Після запиту на персональний варіант, система проаналізує усі рейси і покаже оптимальні варіанти. Це можуть бути автобуси на регулярні рейси, трансфер, замовлені перевезення на мікроавтобусах, персональних автомобілях або таксі.