Интернет магазин мототехники
Запчасти с доставкой по всей Украине

Де купити скутер в Україні

mopedy

Пробки у великому місті примушують людей шукати альтернативний спосіб пересування. Якщо громадський транспорт не притягає, а простоювати годинами в довгих автомобільних чергах немає сил, можна купити мопед. У Києві, Дніпрі, Одесі або у Львові цим видом транспорту вже нікого не здивувати. З його допомогою можна безперешкодно дістатися до роботи в години пік, а також легко переміщатися по місту, не створюючи зайвих проблем.

Наш інтернет-магазин пропонує функціональні моделі скутерів в широкому ціновому діапазоні. Тут є компактні моделі, середні за розміром мопеди, а також вантажні мотоцикли. Останні належать незамінних транспортних засобів, якщо треба доставити великі партії товару або привезти продукти з села.

У нас представлена велика колекція мототранспорту. Іноземні компанії зарекомендували себе надійними виробниками, які створюють і збирають якісну техніку. Тому ми з упевненістю гідний товар пропонуємо купити тут - https://dvako.com.ua/articles/dlya-vladelcev-skuterov/kak-kupit-skuter-chto-uchest-pri-vybore-motorollera

Китайські скутери - грошові і маневрені кошти пересування, прекрасно адаптовані до неідеальних доріг України. Тут є моделі з потужністю від 3,8 до 7,8 л.с. і об'ємом двигуна від 80 до 150 куб. см Іншими словами, Ви можете вибрати оптимальний варіант з урахуванням побажань і головної мети використання.

Основні характеристики китайських мопедів

  • Відрізняються компактними розмірами.
  • Мають високий показник вантажопідйомності : до 150 кг - стандартні моделі і до 800 кг - вантажні.
  • Невелика витрата палива : 1,5-2,5 л на 100 км.
  • Досить легка вага: від 83 до 120 кг
  • Максимальна швидкість - 85 км/год.

У каталозі представлена безліч цікавих зразків. У нас є витончені жіночі моделі і строгі чоловічі скутери. Купити в Києві і іншому місті можна будь-який з позначених товарів. Якщо в даний момент він відсутній, Ви можете уточнити у менеджера час найближчої доставки.

У нас легко придбати мототехніку в кредит

Незважаючи на досить лояльні ціни багатьом не легко заплатити відразу усю вартість товару. Тому ми вирішили піти на зустріч і запропонувати нашим покупцям розстрочку. Ви можете купити мопед в Києві або другом населеному пункті в декілька платежів. Таким чином, не треба придбавати б/у транспорт сумнівної якості і засмучуватися за невиправдану купівлю. З нами легко отримати бажаний скутер і насолоджуватися швидкою вільною їздою.

Незалежно від місця проживання можете запросто замовити і купити скутер в Києві або області, в маленькому населеному пункті або обласному центрі - з кожної точки країни це зробити реально. Для зручності вибору до моделі додається фотографія і детальний опис технічних характеристик. Ціна є актуальною і не містить прихованих націнок. Доставка можлива скрізь, де є відділення пошти.

Замовляйте китайські мопеди прямо зараз - оціните якість за прийнятною вартістю!