Интернет магазин мототехники
Запчасти с доставкой по всей Украине

Вибираємо GPS-трекер для мотоцикла

moto gps

Сьогодні багато власників мотоциклів і іншої мототехніки(квадроциклів, снігоходів) вирішують поставити GPS трекер на свого "залізного коня". З безлічі причин можна виділити дві головних: захистити від викрадення і поділитися спортивними успіхами. І тоді виникає питання: який GPS- трекер краще встановити на мотоцикл?

Ми не агітуватимемо вас за дорогі моделі або не переконуватимемо, що немає ніякої різниці між GPS- трекерами різних брендів. Головну роль при виборі GPS- пристрою для мотоцикла грають зовсім інші параметри. Отже, ось на що треба звернути увагу, вибираючи GPS трекер для мотоцикла:

  1. Відсутність зовнішніх антен

Зовнішня антена ускладнює установку на мотоцикл і може легко потрапити у поле зору зловмисника. Тому вибирайте максимально компактні моделі зі вбудованими антенами. Чутливість сучасних приймачів достатня, щоб надійно приймати супутникові сигнали зі вбудованими антенами. Але все таки бажано, щоб пристрій працював одночасно з двома супутниковими системами - GPS і ГЛОНАСС. Дві системи доповнюють один одного і забезпечують стійку геолокацию в складних умовах - у вологому лісі або в щільній міській забудові.

  1. Захист від води і пилу

На мотоциклах і всюдихідній техніці практично не існує місць, куди не могла б потрапити волога і бруд - під час "покатушек" по лісах або просто на митті. Тому корпус GPS- трекера повинен мати особливу маркіровку захисту від води і забруднень, і бажано не нижче IP67.

  1. Управління електроживленням

Система запалення мотоцикла працює інакше, ніж у автомобіля. Перепади напруги під час старту можуть пошкодити электронику GPS- трекера, якщо він недостатньо від цього захищений. У якісніших пристроїв діапазон вхідної напруги ширше і є захист від перевантажень. Крім того, у GPS- трекера для мотоцикла має бути можливість автоматичного перемикання в сплячий режим, коли двигун заглушений. Це необхідно для того, щоб не розрядити акумулятор мотоцикла у разі тривалої(до декількох днів) стоянки.

В допомогу байкерам!

Спеціально, що б захистити проти викрадення мотоцикл і відстежити напрям, в якому його відвезли, були розроблені супутникові GPS трекери стеження з вологозахисною, мініатюрних розмірів для прихованого монтажу і безкоштовним сервісом онлайн стеження! А запчастини для мотоцикла можна придбати тут - https://4moto.com.ua/zapchasti-na-motocikl.

 

Як працюєте GPS маячок для мотоцикла

GPS датчик встановлюється, як правило під сидушку мотоцикла, підключається на постійне живлення від акумулятора.

Усередині датчика є приймач сигналу GPS - для визначення координат, і передавач GSM- для відправки інформації по інтернету на телефон або комп'ютер для спостереження.

Спеціально встановлене застосування на смартфоні показує усю інформацію про мотоцикл з точкою на карті. Дальність роботи маячка не обмежена, оскільки усередині використовується звичайна Сім-карта.

Енергоємність маячка тримається від 2 днів до 4 років, залежно від частоти передачі точок на карті. Автономний маячок кріпиться на потужний магніт або стягуваннями до сталевої рами.

Є два режими роботи :

1) Запит місця розташування по СМС, у відповідь приходить посилання на карту з точними координатами мотоцикла. Такий режим економить батарею маячка, але не записує історію пересування.

2) Безперервний моніторинг через кожних 1-2 хвилини в персональному кабінеті на спеціальному сайті спостереження. Відображається траєкторія за будь-який період часу.