Интернет магазин мототехники
Запчасти с доставкой по всей Украине

Евакуатор «Auto-SOS» Київ у будь-який час і у будь-яку погоду приїде до Вас на допомогу

evacuator

Послуги евакуатора — простий, зручний вихід і оперативна допомога в найнеприємніших ситуаціях, які несподівано виникають в дорозі. Водіння автомобіля завжди пов'язане з певною долею ризику. Найакуратніший і обережніший водій не застрахований від раптових поломок і дорожньо-транспортних подій.

Якщо ваш автомобіль несподівано втратив здатність самостійно пересуватися — викликай наш евакуатор!

Втрата автомобілем здатності пересуватися самостійно, відбувається нечасто, але завжди несподівано. Особливо неприємно якщо це трапляється за несприятливих погодних умов в нічний час. Багато хто втрачається і не знає що зробити. Замовити евакуатро ви можете тут - http://auto-sos.com.ua/

Якщо втрата автомобілем можливості пересуватися не пов'язана з участю в ДТП і серйозними травмами водія і пасажира ситуація далека від катастрофи. Нічого страшного не сталося. Досить викликати евакуатор по вказаних на сайті телефонах.

Підготуйтеся до оперативного дозволу неприємної ситуації в дорозі прямо зараз запишіть номери і відправте записку до портмоне або вкладіть в техпаспорт автомобіля. Завдяки цьому ви зможете звернутися по допомогу у будь-який момент.

Подзвоніть по вказаних телефонах і зберігайте спокій.

Евакуатори в Києві швидко прийдуть на допомогу у будь-який час доби і доставлять автомобіль до найближчої Станції ТЕ або у будь-яку зручну для водія точку.

Евакуатор допоможе і при транспортуванні автомобілів, що взяли участь в ДТП. Швидко ліквідовують затор, викликаний необхідністю об'їжджати місце аварії. Цей випадок неприємніший, але цілком вирішуваний.

Евакуатор користується трьома способами евакуації

Із застосуванням:

  1. Буксирування — це найпростіший спосіб надання допомоги на дорозі, але у важких випадках із-за обмеження технічних можливостей або серйозної поломки автомобіля не може використовуватися повною мірою.
  2. Часткового вантаження — вимагають використання спеціально обладнаної техніки для підйому і закріплення передньої або задньої частини транспортного засобу
  3. Повного вантаження — використовується для транспортних засобів, що повністю втратили управління або розбитих в ДТП.

Кращий клієнт вибирає евакуатори «Auto-SOS» в Києві:

  • оперативне подання евакуатора у будь-який район міста
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • оптимальне співвідношення ціна-якість
  • знижки постійним клієнтам
  • евакуація будь-якої складності — якщо інші не змогли, ми точно впораємося!
  • гарантія надійної безпечної евакуації
  • ви можете довірити авто для евакуації без вашого супроводу

Для заказа обращайтесь в службу эвакуации в Киеве Auto-sos.com.ua