Интернет магазин мототехники
Запчасти с доставкой по всей Украине
  • Ігрові автомати онлайн на гроші в офіційному казино

    Подробнее...

  • Блакитні ялинки під новорічні свята: красиво, оригінально, зі смаком

    Подробнее...

  • Травертин - все, что нужно знать

    Подробнее...


Лампа 1 - диодная подсветки приборов, цвет - зелёный. T5

Лампа 1 - диодная подсветки приборов, цвет - зелёный. T5
zoom Увеличить изображение

Лампа 1-диодная, зелёного цвета. Используется для подсветки приборной панели, и переднего габарита.Продаётся комплектом - в комплекте идёт 2 штуки. Маркировка лампы - T5. Подробнее тут - http://autoled.com.ua/product-category/fary-chevrolet/fary-chevrolet-captiva

 

 


Світлодіодний світильник - самостійний пристрій. Корпус світильника найчастіше унікальний, спеціально спроектований під світлодіодне джерело освітлення. Конструктивно такий світильник складається з цоколя, металевого корпусу, службовця одночасно радіатором, плати зі світлодіодами, електронного драйвера (перетворювача живлення) і напівпрозорої пластмасової півсфери. Іноді світлодіодним світильником називають традиційний світильник зі встановленою змінною світлодіодною лампою.

 

Проте, спеціально спроектований світильник має бóльшей енергоефективність і надійність. Світлодіодні джерела світла в основному використовуються для спрямованого або місцевого освітлення унаслідок особливостей напівпровідникового випромінювача світити переважно в одному напрямі.

 

Переваги - Значне зниження світлового потоку після 40000 годин використання

 

Перевага світлодіодного світильника в порівнянні з лампами розжарювання - низьке енергоспоживання, заявлений довгий термін служби від 30'000 до 50'000 і більше годин, простота установки, нижча температура корпусу в порівнянні з лампою розжарювання, що має порівнянну яскравість, висока механічна міцність, частенько - невеликі габарити.

 

Повна екологічна безпека дозволяє зберігати довкілля, не вимагаючи спеціальних умов по утилізації: не містить ртуті, її похідних і інших отруйних, шкідливих або небезпечних складових матеріалів і речовин. Іноді виробники не дотримуються екологічних норм. Лампи таких виробників містять токсичні пластики, електроліти, свинец-содержащие пайки і т. п., а також друковані плати драйвера просочують єднальними компонентами (фенол і смолами формальдегідів).

 

 

 

 

Цена: 53 ₴
Количество: